Intilnirea cu absolventii » Liceul Alexandru cel Bun
Intilnirea cu absolventii


Stimați absolvenți ai școlii din Sîngera ,
Promoțiile 1964 , 1974 , 1984 , 1994 , 2004 și 2013 ,

Sunteți așteptați Sîmbătă , 1 Februarie 2014 , în incinta Sălii de Festivități a Liceului Teoretic ”Alexandru cel Bun”din or. Sîngera pentru a retrăi împreună momentele călduroase care au marcat viața DVS. de elevi .

Vom fi nespus de bucuroși să ascultăm istorioarele DVS. , mai mult sau mai puțin haioase , pentru a crea o atmosferă în care toți vom fi elevi . Așteptăm ca să împărtășiți cu noi experiența DVS. de școlari , etapă în care la sigur ați avut primele succese dar și dificultăți .

Haideți să lăsăm pentru o zi toate grijile și să devenim acei copii care abia încearcă să descopere lumea .

FIȚI ELEVI ÎNCĂ O DATĂ !

* * *
« Evenimentul va începe la ora 16:00 »


* * *
Promoţiile care nu sunt menţionate dar doresc de asemenea să se adune în această seară , pot anunţa organizatorii pentru a le fi pregătit un loc .


Cu stimă , Clasele a XII-a

Intilnirea cu absolventii
Inapoi »
  • Vizualizari: 2574